Kunst en muziek op zondag
Bennekomseweg 160
6871 KJ Renkum
Nederland
Met Kunst op Zondag biedt de stichting Everwijnsgoed in Renkum op de zondagen vanaf half juni tot en met begin september gelegenheid tot exposeren voor lokale kunstenaars, gecombineerd met muziek, dans of theater. Het Rijksmonument Everwijnsgoed is gelegen in het natuurgebied Het Renkums Beekdal.
Datum
|
expo
|
stal
|
muziek
|
12 juni | Greet van Viegen (schilderijen) Diny van der Lee (sieraden) Nicole Pluim schilderijen) Madeleine Corbey (beelden) ************ |
Houterij de Specht | Canela (Zuid-Amerikaans) |
19 juni | Jolanda de Boer (schilderijen) Willem Mourik (foto’s uiterwaarden) Baumann&Baumann (glaswerk) Yvonne Hoogstraten (miniatuurschilderijen) ************** |
Ellen Teunissen (foto’s) en Sterre Lenore (boeken, kaarten, ingelijste teksten) | Duo D late (evergreens, country e.d.) |
26 juni | Jos van Brakel (etsen en tekeningen) Jolanda Verstegen (schilderijen in combinatie met textiele technieken) Gerda Drenth (keramiek) Rina de Raadt (sieraden) ************ |
Papiermuseum Renkum/Heelsum | Dapper Dan (een mix van singer-songwriter, americana en symforock) |
3 juli | Rebecca Klisser (sieraden) Will Visser (Issa Kiemtore) (bronzen beelden) Rina van Kilsdonk (schilderijen) Hanke Cannegieter (kleuretsen) ************ |
Zideris (kunst van verstandelijk gehandicapten) | Vrienden van straks(nederpop) |
10 juli | Wilma Boerwinkel (schilderijen) Freeke en Wim Nijman (glas & lood en glasfusen) Ans van der Zweep (kleuretsen) Marleen Mulder (sieraden) ************ |
Jos Loeffen (foto’s) | Rijo (jazz en bossa-nova) |
17 juli | Keizergoed (glasjuwelen) Ankie Grijsen (schilderijen en foto’s) Bert Wildeman (aquarel en tekeningen) Hester Glasbergen (beelden) ************ |
Colin Wilson (fotografie) | The Sweet Memories (songs uit de jaren 50,60,70) |
24 juli | Ilse de Vries (glas) Titus de Jong (sumi-e) Marina Maas (schilderijen) Marieke Peters (sieraden) ************ |
Frouwien Soenveld (keramische tegels) | Reflexion (hits uit de jaren 60,70,80) |
31 juli | Carla Bogaard- Vos (schilderijen en glas ) Ineke van Berkom (schilderijen) Dorine Dekkers (beelden) Else Mieke Kleinhoonte (sieraden) ************ |
Schildervrienden (Margreet v. Eck , Rob Jansen, Willy van der Linde) | Peter Noppen (ballads) |
7 augustus | Marian v.d. Wolfshaar (sieraden) Guus Kuit (kleuretsen) Thea Bentvelzen (beelden en boekjes) Redmer Hoekstra (tekeningen) ************ |
Beatrijs van den Bos (illustraties, verhalen, kinderboeken) | Henk Keizer, gitaar (ballads) |
14 augustus | Agnes de Zanger (schilderijen) Wim Kreuter (schilderijen) Silene van Waveren (keramiek) Naturebyelly (sieraden) ************ |
Het Gelders Palet (werk van leden) | Klezchaverim (klezmer) |
21 augustus | KWA Schaarsbergen (groep schilders, beeldhouwers, sieradenmakers) ************** ************** |
KNNV (presentatie natuurbeleving) | Combo 360 (oude jazz en dixieland) |
28 augustus |
AW Kunstenaarscollectief (schilderijen) Jolien van Es (keramiek) Trudy Schregardus (glasklaren en sieraden van glas) ************ |
Genealogisch Genootschap Redichem : de Leeuwenstraat | Suli & Solo (van keroncong tot lichte pop) Jiri Benda (ballads) |
4 september | Renee Blok, schilderijen van Eef van Brakel Adri de Bruijn (schilderijen) Jellie van Manen (sieraden) Hilde Grooters (keramiek) ************ |
Salman Ezzamoury (foto-art) Wim Hoogenboom (beelden) | Trio con Tres (Cubaanse muziek) |