Kunst en Muziek op zondag
Bennekomseweg 160
6871 KJ Renkum
Nederland
Met Kunst op Zondag biedt de stichting Everwijnsgoed in Renkum op de zondagen vanaf half juni tot en met begin september gelegenheid tot exposeren voor lokale kunstenaars, gecombineerd met muziek, dans of theater. Het Rijksmonument Everwijnsgoed is gelegen in het natuurgebied Het Renkums Beekdal.
Programma (onder voorbehoud)
10 juni (zaterdag)
stal: Deelnemers Kunstroute
11 juni
expo:
Yvonne Gilsing (schilderijen en objecten)
Rebecca Klisser (sieraden)
Betty van Gelder (beelden en keramiek)
Jantina Boelens (schilderijen)
stal: Deelnemers Kunstroute
muziek: Trio conTres (Cubaanse muziek)
18 juni
expo:
Greet van Viegen (schilderijen)
Trudy Schregardus (glaskralen)
Greet Toxopeus (schilderijen)
Mary Vermeer (keramiek en porselein)
Stal: Papiergeschiedenis Renkum/Heelsum
muziek: ABIM (Europese volksmuziek)
25 juni
expo:
Nicoline Nieuwenhuis (keramiek)
Yvonne Vis (schilderijen)
Frouwien Soenveld (o.a. tegeltableaus)
Jacqueline de Keijzer (glasjuwelen)
stal: Houterij de Specht (demonstraties)
muziek: Suli&Solo and friends (van keroncong tot lichte pop)
2 juli
expo: KEO (kunstenaars Ede en omstreken)
Wim Dimmendaal (fotografie)
Trees van den Berk (schilderijen)
Thea Botschuijver (schilderijen)
Manuela van Schaick (keramiek, sieraden)
Trudy van Eijk-Soeters (schilderijen)
Hester Glasbergen (beelden)
stal: Salman Ezzamoury (foto-art)
muziek: Vrienden van Straks (nederpop)
9 juli
expo:
Sonja Steenvoorden (kleuretsen, botanische monoprints en demonstratie)
Evy Gotink (botanische monoprints)
Silene van Waveren (keramiek)
Meryam van den Born (sieraden, goudsmid)
stal: John Tomasowa (fotografie)
muziek: Enchant (latin, jazz, pop)
16 juli
expo:
Freeke en Wim Nijman (glaswerk)
Redmer Hoekstra (tekeningen)
Ria Klompmaker (aquarel)
Gerrie Borreman (gebruikskeramiek)
stal: Zideris (kunst van verstandelijk gehandicapten)
muziek: The Sweet Memories (songs uit de jaren 50,60,
23 juli
expo:
Marianne Appels (schilderijen)
Corry Lankveld (keramiek)
Harry Lankveld (houten beelden)
Hans Wolven (schilderijen)
Jellie van Manen (sieraden)
stal: Schildervrienden (Margreet van Eck , Rob Jansen, Willy van der Linde)
muziek: Peter Noppen (ballads)
30 juli
expo:
Hennie van Zuidam (schilderijen)
Ineke van Berkom (schilderijen)
Wijmie Schuurkamp (sieraden)
Will Bunnik (beelden)
stal: Margriet Modderkolk/ Ineke Schmidt (quilt/viltwerk)
muziek: Lin Anne (harp)
6 augustus
expo:
Guus Kuit (kleuretsen en demonstraties)
Aly van de Woude (schilderijen)
Thea Bentvelzen (keramiek)
Marian van de Wolfshaar (sieraden)
stal: Het Gelders Palet (werk van leden)
muziek: Helma Uijterwaal (zang)
13 augustus
expo: Driemaal Anders:
Addy Groos -van Gelder (schilderijen)
Marilynn Geesink (schilderijen)
Dree van Heijst (beelden)
Gerrie van de Reep (edelstenen in sieraden)
stal: Evert Overeem (fotoexpositie “Sepia in kleur”)
muziek: Reflexion (hits uit de jaren 60,70,80)
20 augustus
expo:
Will Visser (Issa Kiemtore, bronzen beelden)
Marina Maas (schilderijen en tassen)
Thea Vos (schilderijen)
Irma Maassen (schilderijen)
stal: Ruud Schaafsma (foto’s en boeken over IJsland)
muziek: Sweet Memories (songs uit de jaren 50-70)
27 augustus
expo:
Adrie Schimmel (keramiek)
Elly van de Merwe (keramiek)
Marleen van der Pouw-Mulder (sieraden)
Wim Kreuter (schilderijen)
Tini van Gijtenbeek (schilderijen)
stal: Genealogisch Genootschap Redichem ( allerlei “oud en nieuw”)
muziek: Klezchaverim (klezmer)
3 september
expo:
Anita ten Wolde (fijn schilderijen)
Nans Logtenberg (bronzen en keramiek)
Ans van der Zweep (kleuretsen)
Marieke Peters (sieraden)
stal: Henk ten Bhömer (fotografie)
muziek: Triple B Bigband (American folk)