Kunst en Muziek op Zondag
Bennekomseweg 160
6871 KJ Renkum
Nederland
7, 8 en 9 juni | Expo | Kunst in de 6 dorpen
Kunstroute |
15 juni | Expo | Wim Kreuter (schilderijen) Jops Jacobs (botanische etsen)
Carla Bogaard (glas en miniatuurtjes) Dorine Dekkers (jufferjuwelen) |
Stal | Jos Bolt (fotografie) | |
Muziek |
Twice a Lady (o.a. muziek uit de jaren 50/60) |
|
22 juni | Expo | Jolanda Verstegen (gemengde techniek) Hanke Cannegieter (kleuretsen)
Jannie Huisman (sieraden) Gerda Drenth (keramiek) |
Stal | Muziekschool met o.a. instrumentenbouwers | |
Muziek | T2 Muziekschool (leerlingen) | |
29 juni | Expo | Willy Schut (schilderijen en kleine objecten) Baumann&Baumann (glas)
Yvonne van Hoogstraten (miniatuurschilder) Christina Anthonides (fotografie) |
Stal | Zideris (schilderijen van verstandelijk gehandicapten) | |
Muziek | “Oud Zeer” (Nederpop) | |
6 juli | Expo | Trees van den Berk en Thea Botschuijver (schilderijen) Nicola Bischoff (houten beelden) Wim Dimmendaal (fotografie) Manuele van Schaick (keramiek en sieraden) |
Stal | Salman Ezzammoury (mixed media, fotografie en schilderkunst) | |
Muziek | La Bande Caliente (Zuid Amerikaans) | |
13 juli
|
Expo | Hans Wolven, Anita van Gessel en Walter Tjallinks (schilderijen) Hester Glasbergen
(beelden) Inge Götz (vilt en sieraden) |
Stal | Frouwien Soenveld (keramische tegels e.d.) | |
Muziek | Ben van Mierlo (accordeon, e.a chansons) | |
20 juli | Expo | Wim Hoogenboom (beelden) Peter Sluis (schilderijen) Geo de Kruijk (keramiek)
Arie van Driel (schilderijen) |
Stal | Renk Ruiter, Jan Molenveld, Marijke vd Giessen en Carleen vd Anker (fotografie) | |
Muziek | Frederik en Frederik (gitaar en trombone) | |
27 juli | Expo | Ans van der Zweep (kleuretsen) Liesbet Optendrees (schilderijen) Silene van Waveren (keramiek) Jaqueline de Keizer (sieraden) |
Stal | Albert Ziëck (Tattoo & Art) | |
Muziek | CheryP (vocals) | |
3 augustus | Expo | Guus Kuit (kleuretsen) Joop Huisman (schilderijen) Marian van de Wolfshaar
(sieraden) Freeke en Wim Nijman (glas en glas in lood) |
Stal | Museum Papierfabriek Renkum Heelsum | |
Muziek | Zangduo BJazzled (swing, bossa nova en easy listening.) | |
10 augustus | Expo | Wilco Dragt (landschapsfotografie) Mieke van Hooft (schilderijen, boeken en
poëziekaarten) Issa Kiemtore (brons) Jellie van Manen (sieraden) |
Stal | Genealogisch en Historisch Genootschap “Redichem” | |
Muziek | Spaanse Vlieg (Nederlandstalige rumba) | |
17 augustus | Expo | Ilse de Vries (glaswerk) Rebecca Klisser (sieraden) Janet van Bemmelen (schilderijen) en kleine objecten, Wilma van Wagensveld (schilderijen) |
Stal | Genealogisch en Historisch Genootschap “Redichem” | |
Muziek | Peter Noppen (gitaar, ballads) | |
24 augustus
|
Expo | Chantal Vesterink (schilderijen) Albert Ziëck (schilderijen)
Margreet van Eck (papier-maché en beelden) Martha van Geelen (sieraden) |
Stal | Het Gelders Palet (werk van cursisten) | |
Muziek | F.C. Jazz (jazz oude stijl) | |
31 augustus | Expo | Jolien van Es (keramiek) Hetty van de Zande (schilderijen)
Ria Peelen-de Valois Turk (schilderijen) Carla Timmerman (sieraden) |
Stal | Henk ten Bhömer (fotografie) | |
Muziek | Rumah Kita Band (Ind.muziek en 50/60er jaren pop) | |
7 september | ||
Expo | Marianne de Groot (schilderijen) Mary Vermeer (keramiek en porcelein)
Evert Overeem (fotografie) Ans Knaap (sieraden) |
|
Stal | Petra Aalders: workshop vilten en eventueel breien en haken (opgeven 0317 315217) | |
Muziek | AbandA (Zuidamerikaans en Cubaans) |